1911 |
T. Copeland
(St Leonards) |
1912 |
C.Parker
(St Leonards) |
1913 |
A.Saunders
(Hastings) |
1914 - 1915 No Tournament |
1916 |
W.J.Jones
(Crouch Hill) |
1917 |
W.J.Jones
(Crouch Hill) |
1918 |
E.J.Eves
(Brownswood) |
1919 |
W.L.Yeulett
(North London) |
1920 |
F.G.Curtis
(Southend) |
1921 |
F.Shatford
(Kettering) |
1922 |
T.Driver
(Temple) |
1923 |
C.L.Cummings
(Sunderland) |
1924 |
A.J.Stacey
(Llanelly,Wales) |
1925 |
J.E.Gowland
(Newcastle) |
1926 |
C.Gurney
(Temple) |
1927 |
E.C.Redman
(Banister Park) |
1928 |
F.G.Curtis
(Southend) |
1929 |
G.W.A.Wright
(Eastleigh) |
1930 |
W.J.Jones
(Crouch Hill) |
1931 |
J.W.Smith
(Lyons & S.London) |
1932 |
F.Williams
(Barry Athletic, Glam) |
1933 |
T.C.Hills
(Bellingham) |
1934 |
T.Toms
(Pantygwdr) |
1935 |
R.G.Gibson
(Johannesburg) |
1936 |
D.R.Rattray
(West Wimbledon) |
1937 |
T.H.Dawson
(Ipswich) |
1938 |
G.W.A.Wright
(Eastleigh) |
1939 |
D.Smallwood
(Tunbridge Wells) |
1940 - 1944 No Tournament |
1945 |
J.J.Laws
(Summerhill) |
1946 |
W.Youll
(V.C.D. Bexley Heath) |
1947 |
G.W.A.Wright
(Eastleigh) |
1948 |
G.W.A.Wright
(Eastleigh) |
1949 |
C.Mason
(Ketting Conservative) |
1950 |
W.G.F.Johns
(Clacton) |
1951 |
J.Turner
(Carlisle Subscription) |
1952 |
F.J.Henchy
(L.M.S. Wembley) |
1953 |
E.Newton
(Windsor & Eton) |
1954 |
F.J.Henchy
(L.M.S. Wembley) |
1955 |
F.Horn
(Torquay) |
1956 |
G.E.Attwood
(City of Wells) |
1957 |
A.W.R.Hatto
(Mid-Surrey) |
1958 |
J.A.White
(Copnor, Portsmouth) |
1959 |
W.Purves
(Gosforth, Newcastle) |
1960 |
W.Ryder
(Gunnersbury Park) |
1961 |
R.Kissach
(Burnbank Glasgow) |
1962 |
R.Kissach
(Burnbank Glasgow) |
1963 |
R.Norris
(Chipstead,Surrey) |
1964 |
W.S.Cage
(Bexhill) |
1965 |
E.Moll
(Coxlodge, Newcastle) |
1966 |
F.M.Eastwood
(Avenue, Coventry) |
1967 |
A.Adey
(St Stephens, South Shields) |
1968 |
W.Ingram
(Whitburn) |
1969 |
D.J.Bryant
(Clevedon) |
1970 |
G.McAra
(Whisaw South) |
1971 |
B.F.Whittle
(White Rock) |
1972 |
D.Dodson
(Jarrow) |
1973 |
R.Cogle
(Hebburn) |
1974 |
J.McAra
(Whisaw South) |
1975 |
G.L.Rodham
(Harrogate) |
1976 |
R.Keating
(C.S, Gillingham) |
1977 |
J.Hamilton
(Wishaw) |
1978 |
N.Jackson
(Palm Cott, Gillingham) |
1979 |
F.J.Mallett
(Bexhill) |
1980 |
M.G.Parker
(Scarcroft,Yorks) |
1981 |
S.F.Walters
(White Rock) |
1982 |
R.J.Keating
(Plymouth) |
1983 |
J.Gates
(Alexandra, Hastings) |
1984 |
C.J.Lees
(Woburn Sands) |
1985 |
S.Rees
(Old Londorians, Swansea) |
1986 |
S.Rees
(Old Londorians, Swansea) |
1987 |
S.Rees
(Old Londorians, Swansea) |
1988 |
E.Anderson
(Palm Cott, Gillingham) |
1989 |
K.Bone
(Gosforth, Newcastle) |
1990 |
D.Colbourne
(Bolton) |
1991 |
E.Anderson
(Palm Cott, Gillingham) |
1992 |
W.T.Carter
(White Rock) |
1993 |
A.Mayne
(Bolton) |
1994 |
H.Wade
(Brogborough) |
1995 |
T.Orr
(Temple) |
1996 |
S.Jeapes
(White Rock) |
1997 |
M.Jeapes White Rock) |
1998 |
P.Springate
(C.S.Chatham) |
1999 |
S.Jeapes
(White Rock) |
2000 |
L.Dickson
(Wimbledon Park) |
2001 |
L.Dickson Wimbledon Park) |
2002 |
W.Cheeseman
(Borough Green) |
2003 |
Steve Jeapes (White Rock, Hastings) |
2004 |
Charles Wright (White Rock, Hastings) |
2005 |
Lee Dickson ( South London, Wimbledon) |
2006 |
Stuart Holland (Rosemount) |
2007 |
Steve Sands (White Rock, Hastings) |
2008 |
Tim Orr (Mid Surrey B.C.) |
2009 |
Mike Stone (Bexhill) |
2010 |
Declan Nye (Spartan B.C. ) |
2011 |
Trevor Logan (White Rock, Hastings) |
2012 |
Michael Stone (Bexhill BC) |
2013 |
Colin Nutton (White Rock BC) |
2014 |
Nick Wingfield (White Rock BC) |
2015 |
Colin Nutton (White Rock) |
2016 |
Trevor Logan (White Rock B C) |
2017 |
John Ruff (Rosemount) |
2018 |
Tim Orr (Boscombe Cliff) |
2019 |
Lee Dickson (Spartan & Lakeside) |
|
|